| MrsBrunetzyka a întrebat:

Ce sa mai intamplat in Cautand-o pe Elisa?

Răspuns Câştigător
| Elise_1052 a răspuns:

Pai in ultimele episoade pe care le-am vazut l-a aratat pe "rapitorul Elisei" care era Bruno, dar de fapt Elisa nu a fost rapita ci ea a planuit tot; cand era la club ea a fugit si si-a schimbat hainele in treningul ala alb si si-a aruncat rochia in mare, apoi ea s-a tuns si a fugit cu Bruno care acum nu o mai lasa sa plece.Cam atat a fost... Funda?

2 răspunsuri:
| reyna_7838 a răspuns:

Daca nu dadeai funda iti ziceam eu si cum se termina serialul ca l-am vazut tongue