| deedee_3754 a întrebat:

Hey dau funda happy cine imi spune in serialul,, cautand-o pe elisa" ce s-a intamplat cu elisa si de ce, cante episoade are si cum se termina :* fundici

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elisa este rapita de Bruno deoarece ea avea o relatie cu el intr-un fel, iar bruno a pus-o sa se ascunda ca sa nu afle nimeni, la sfarsit elisa este gasita intr-o padure, batuta si ranita, ea este dusa la spital unde va fi operata pe creier, iar la sfarsit ea moare.

9 răspunsuri:
| ralluca03 a răspuns:

Elisa a fost rapita de unchiul ei Bruno. Ei aveau o relatie impreuna. Are 107 episoade si la sfarsit elisa moare.

| Mоиica a răspuns:

De fapt ea nu moare la sfarsit.winking
In total sun 107 de episoade.
Se termina cand Danna vrea sa plece cu comisarul Rivas dar se razgandeste, se impaca cu Mariano si se termina cand toti sunt fericiti si arunca cu niste petale in apa si spun toti "Pentru Elisa", te asigur ca asa se termina. :d

| Libelle a răspuns:

SilviaTPU e normal sa fie asalaughing

deedee.si eu ma uit.Nu avem de unde sa stim.de-abi a inceput filmul.inca se fac filmari.

daca tot ai inceput sa te uiti de ce vrei sa se piarda tot farmecul stiind ce s-a intamplat cu ea? uite-te la tv in continuare.

| Teleshpenker a răspuns:

Pai, Elisaeste rapita noaptea pe cand se intoreca de la o discoteca, serialul are 156-200 episoade si se sfarseste cand familia o gaseste pe elisa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raluca03 u unde l-ai vazut zi-mi si mie unde as putea sa il vad integral?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu doar cate episoade are are 107 de episoade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o panarama de film

| mihai_9505 a răspuns:

Elisa e rapita de bruno