| Daria a întrebat:

Ce se intampla in "90210", sezonul 3?

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Deci:
Navid se indragosteste de Silver si sunt impreuna.Adrianna ii inlocuieste medicamentele lui Sliver si ea ajunge la spital.pana la urma afla si nimeni nu mai vorbeste cu Adrianna care il tot viseaza pe ala de la care a furat cantecele.Ivy intalneste un tip (nu-mi amintesc acum numele lui)si se casatoreste cu el (are cancer tipu)
Pe Naomi o violeaza profesorul Cannon si ea tine secret pana cand Silver incepe sa se apropie de Cannon si atunci ea ii zice si afla si restul.Silver se indeparteaza de profesor si dupa mai mult timp isi fac un plan ca el sa plateasca pentru ce i-a facut la Naomi.il cheama intr-o camera de hotel si pun o camera de supraveghere.dar profesorul vine cu directorul si o iau pe Silver, si este pedepsita ca se intalneste cu profesorul. Dupa Naomi se indragosteste de un tocilar si este cu el.acestia trebuiau sa faca un proiect impreuna si el o ajuta pe Naomi sa isi recapete bani inapoi de la o tipa nebuna (d'aia ecologista) care i-a furat bani.
asa dupa un prieten de familie a lui ivy(care vroia sa se rasbune pe mama lui ivy ca din cauza ei mama lui s-a sinucis)se culca cu mama lui ivy si cand a aflat ivy nu a mai vorbit cu ea multe episoade.Tot el, o ajuta pe Naomi sa afle despre profesorul Cannon care a mai fost profesor in alta tara si viola fete ldupa acea el s-a prins ca politia vine dupa el si a fugit.Intr-o seara cand Naomi este singura vine si o leaga,ii da mesaj lui Silver sa vina si ea la apartamentul lui Naomi si le tine o noapte pana cand le spune ca are nevoie de bani, sa mearga in alta tara sa fuga.Naomi ii spune ca nu poate sa mearga la banca nemacheata si el o lasa sa se machieze.Ea ii da cu fixativ in ochii, si suna politia
Liam love struck este cu Annie.O sa vina o verisoara de a ei si ea se indragosteste de Liam. Nimeni nu o crede pe Annie si pana la urma verisoara ei se duce intr-o seara acasa la Liam (ca sa se culce cu el)
Liam refuza si pana la urma ea "dispare"
Mama lui Annie divorteaza si se cupleaza cu profesorul ce are copil cu sora lui Naomi.
Nu stiu daca asta a fost inainte de sezonul 3 dar Annie loveste pe cineva cu masina si acesta moare.Nepotul lui se inscrie la scoala unde e Annie si se indragostesc.El era obsedat dupa ea si cand ea nu mai vrea sa fie cu el pentru ca i-a ascusn ca vinde droguri el o santajeaza.pana la urma Jasper(asa il cheama)se arunca de pe semnul ala de la Hollywood si ajunge in spital.
atat imi amintesc acum
bye