| Diiux a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla in sezonul 5 din 90210? Oare va exista o posibila impacare dintre Annie si Liam?

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Eiii, tu inca mai speri? E clar ca Annie e indragostita de varul fratelui surorii matusii lui Liam! L-a lovit atat de tare incat cred ca acum este mult mai ametit decat inainte, si cum dragostea se manifesta prin durere => PAM PAM PAM PAM! Deci, meine funda!

| Diiux explică (pentru LalLyBoOmD):

Adica eu ce sa inteleg? Stiam ca Annie e indragostita de preotul acela insa din cate am observat a fost un sarut de "la revedere", asa ca numai stiu ce sa cred

| LalLyBoOmD a răspuns (pentru Diiux):

Preotul este de domeniul trecutului, tu nu ai inteles ca el a santajat-o? Oricum, el are sotie, 2 copii, si de fapt este un spion cubanez trimis in misiune, nici macar sotia si copii lui nu stiu, in curand se va intoarce in Cuba si va da raportul pentru cele 10 avioane dupa care se saruta cu Marry Jane din Spiderman si il ataca Edward Cullen fiind insetat de sange, toti afla ca el si familia lui sunt vampiri, iar marele final - Eustache Traistă, mosul cainelui Curaj, inchide TV-ul.

| Diiux explică (pentru LalLyBoOmD):

Mda,am pus o simpla intrebare, dar oricum multumesc frumos pentru ironiihappy

| LalLyBoOmD a răspuns (pentru Diiux):

Ok, am inteles happy. Ce nu am inteles este unde se afla fundita mea!

| Diiux explică (pentru LalLyBoOmD):

Iar eu ce nu am inteles este unde se afla raspunsul meuthinking Din cate stiu aici funditele se dau pe merithappy!

| LalLyBoOmD a răspuns (pentru Diiux):

Raspusul este ca nu, nu se vor impaca! Annie va fi cu colegul ei de banca din gimnaziu, iar Liam cu blonda aia din Playboy, ce este atat de greu de inteles?

| Diiux explică (pentru LalLyBoOmD):

Si era atat de greu de spus chestia asta de la inceput? Uite sa iti demostrez ca sunt fata de treaba trec cu vederea ironiile de mai suswinking!

| LalLyBoOmD a răspuns (pentru Diiux):

Ok, mersiwinking.