| SunIsUp4ever a întrebat:

Ce seareale/filme imi recomandati? Imi plac cele gen " Breaking Bad ".

Răspuns Câştigător
| trompeta a răspuns:

Incearca Prison Break, Dexter, Dr. House. Sunt seriale super faine...realizate de scenaristi producatori la fel de mari ca si Vince Gilligan care a produs Breaking Bad. Incearca! Funda?

2 răspunsuri:
| Curiosu a răspuns:

Prison Break o sa iti placa sigur.winking

| trompeta a răspuns (pentru Curiosu):

Incearca Prison Break, Dexter, Dr. House. Sunt seriale super faine...realizate de scenaristi producatori la fel de mari ca si Vince Gilligan care a produs Breaking Bad. Incearca! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fgb rty56 rtybfhggh gg hgg