| albinuta2 a întrebat:

Ce seriale asemanatoare cu The vampire diaries si True blood, imi recomanda-ti vreau sa fie cu vampiri, dar interesante. FUNDITA?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Being Human
Ultraviolet
Moonlight
Blade: The series
Blood Ties
Buffy the vampire slayer
Forever Knight

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Teen Wolf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Being Human; Ultraviolet; Blood ties;- sunt foarte interesante!

| AllexandraCamelia a răspuns:

Eu ti-as recomanda Gossip girl, Pretty Little Liars, The Secret circle, care nu sunt cu vampiri. Dar am cateva si cu vampiri : Being Human, Kindred: The Embraced, Blood Ties, Blade: The Series, Ultraviolet, Moonlight. Fundita?