| SERIALS a întrebat:

Ce seriale asiatice (coreene, chineze, filipineze, japoneze) au fost difuzate in Romania si la ce canale? Daca cunoasteti scrieti si nr. episoadelor

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Doar Jumong din cate stiu.
Pe TV 2 sau TV 1 nu mai tin minte.

| Mirunelu a răspuns:

Pe TVR 1 sunt aproape mereu seriale coreene. Stiu de Jumong si Giuvaierul palatului. Jumong are 81 de episode si stiu ca se gaseste pe internet, pentru ca l-am downloadat mai demult. Acum pe TVR 1 vad ca difuzeaza Legendele palatului, printesa Ja Myng, tot coreean e serialul.