| Vlad_Razvan_1999 a întrebat:

Ce seriale bune imi recomandati? Am văzut serialele astea super cunoscute si apreciate gen GoT, Prison Break, Dexter, Breaking Bad, Lost, am mai vazut si 24, Sherlock etc.Nu stiu de ce sa ma apuc...imi doresc un serial care sa ma tina captiv si sa aiba continuitate de la episod la episod, nu-mi plac cele "un caz un episod", in rest, cred ca orice gen. Let's see. Mersi!

7 răspunsuri:
| Berar_Roxana_2000 a răspuns:

Serialul "Under the dome" este un serial foarte misto..Eu l-am vazut pe tot..Recomand

| Maria_Oaches_1969 a răspuns:

"Stranger Things" e horror. E super bun si sigur te tine captivat. E super tare. Il recomand. Funda?laughing

| AndreySomeone a răspuns:

Iti recomand The walking dead, azi l-am terminat a 2-a oara si imi place destul de tare.

| FaraNumePls a răspuns:

*Teen Wolf
*Riverdale
*13rw
*De la apusul la răsăritul soarelui
*Cum sa scapi nepedepsit

Poate îți place vreunul din ele happy

| justme2226 a răspuns:

1. "Supernatural"
2. "Being Human US"
3. "Buffy the Vampire Slayer"
4. "Grimm"
5. "Arrow"
6. "Revolution"
7. "Lost Girl"
8. "True Blood"
9. "The Nine Lives of Chloe King"
10. "Blood Ties"
11. "Valemont"
12. "The Gates"
13. "Moonlight"
14. "Ultraviolet"
15. "Beauty and the Beast"

| mucus69 a răspuns (pentru AndreySomeone):

Eu l-am vazut de 3 ori, mi se pare super si astept sa vad ce se va intampla cu Carl, tu ce crezi ca se v-a intampla?

| justme2226 a răspuns (pentru justme2226):

16. "Beyond"
17. "Crossing lines"
18. "The messengers"
19. "Lucifer"