| 1stea a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Dexter? mi`e mi se pare cel mai bun serial, chiar mai bun decat Prison Break si Lost big grin

. si ce seriale imi recomandati sa urmaresc? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-adevar, si mie imi place Dexter. Eu iti recomand FlashForward, m-a captivat de la primul episod.

Bazat pe nuvela stiintifico-fantastica a lui Robert J. Sawyer, acest serial urmareste repercursiunile unui eveniment fara precedent in urma caruia fiecare om de pe pamant si-a pierdut cunostinta pentru doua minute si 17 secunde, timp in care toata lumea a putut sa vada cum va fi viitorul lor. Se creeaza un adevarat haos…

Se formeaza un grup de personaje hotarate sa descopere misterul ce invaluie aceste evenimente atat de tragice pentru intreaga umanitate. Cum a fost posibil sa se intample asa ceva? Cum ar putea oamenii sa intervina in propriul lor destin si sa-si schimbe viitorul?

Sursa: http://vreau-filme.ro/1758/flashforward-2009.html

9 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Niciun serial nu e mai bun la ora actuala decat Lost.
Iti recomand Battlestar Galactica. Stiu ca o sa te gandesti la SF, extraterestrii, naspa, nu? Asa m-am gandit si eu, dar e un serial genial realizat.

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Intr-adevar este bun, insa nu se compara cu Lost sau Prison Break.
Ti-as recomda un serial italian "Onore e rispetto" (Onoarea si respectul), este un super serial.
Vizionare placuta.
Sarbatori fericite!

| daniDeeDee a răspuns:

Dupa Prison Break
si Lost.

| VladyCristian a răspuns:

Prison Break este cel mai tare serial posibil. Prison Break e o capodopera. Ai vazut Prison Break? laughing Am auzit ca si Lost e foarte tare... Dupa ce ma voi uita la Prison, voi incepe Lost! smug big grin

| dragalasica a răspuns:

Ai dreptate.dexter este cel mai bun. dar mai am si alte idei. daca iti place comedia iti recomand seinfeld, veronica etc. dar daca iti plac cele de actiune iti recomand cu incredere csi: miami(vezi pro tv)

| 1stea explică:

Gusturile nu se discuta. Prison Break poate pentru tine e o capodopera themarker. mi`e mi-a placut doar primele 2 sezoane. sezonul 3 si 4 au fost sub asteptarile mele!

| 1stea explică:

Pentru dragalasica. chiar acum 2 zile am inceput urmaresctwo and a half man. dupa cateva episoade pe care le-am vazut a inceput sa`mi placa happy. dupa care am sa ma apuc de urmari seinfeld. am primit mai multe recomandari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuu!cryingcryingCel mai fain e Prison Break! Insiiiisttcryingcrying. Nu exiiiissta, nu admiitrolling on the floorlaughingasa ceva! Prison Break cel mai bun, repet, cel mai bun! Hai ca deja m`am `nervatstraight face.

laughingMie`mi place exagerat de mult Prison Break, de aia ma manifest asa, indulgenta va rog!batting eyelashes laughing

| LoveNeverDies a răspuns:

Mai bun decat prison break? cred ca glumesti.