| Azazell a întrebat:

Ce seriale bune stiti? Am terminat Prison Break(mi s-a parut cel mai cel dintre toate ..best ever), DR House(il ador, sunt la sez 2), Gossip Girl(l-am terminat)... ceva in genul acestora :X:X

10 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Pretty Little Liars, TVD, 90210

| irbis a răspuns:

Castle

| rpushtiu a răspuns:

The pacific est o serie sper trebuie sa te uiti happy

| xamix a răspuns:

Incearca Game of thrones sezonul 3 apare prin aprilie, da uitate la so1 si 2. Bafta!

| BiuL a răspuns:

Incearca Lost, iar daca vrei ceva gen Gossip Girl incearca Pretty Little Liars.
Daca vrei ceva deosebit, cu horror si mister ar fi American Horror Story.
Ceva asemanator Dr House, sa zicem ca ar fi Grey`s Anatomy, tot cu medici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot respectul pentru Prison Break...un serial exceptional! dar Lost si the walking dead sunt peste.iti recomand LOST la the walking dead nu te uita ca inca nu e aparut tot...acum se filmeaza sezonul 3big grin

| ONElena11 a răspuns:

The Vampire Diaries, Teen Wolf, Pretty Little Liars big grin

| AskAlex a răspuns:

Dexter, Breaking Bad, Grey's Anatomy, The Walking Dead, Pretty Little Liars, Teen Wolf, The Vampire Diaries, Lost, Ghost Whisperer, Doctor Who, CSI: NY.

Vizionare placuta.

| mihai1342 a răspuns:

Iti recomand : Game of Thrones, The Walking Dead si Dexter cele mai populare seriale dupa parerea mea, iar daca vrei serial care sunt gata toate sezoanele : Lost; Oz; The Sopranos.

| Johnweed a răspuns:

Nini