| GraveDigger91 a întrebat:

Ce seriale care seamănă cu Game of Thrones mai știți? In afară de The viking, The Tudors, The Crown, Britannia, The Last Kingdom, Spartacus.

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Battlestar Galactica, The wizzard Merlin, Black Sails, The Accursed Kings (Les Rois Maudits), Rome, The Devil’s Who, The Borgias, House of Cards.

| adrew a răspuns:

The 100, The Expanse, daca le sortezi dupa seriale de "conducere", "administrare", intelegi ca personajele principale din game of thrones is regine, regi, ca actualii presedinti