| Jtedhajaj a întrebat:

Ce seriale cu povesti faine recomandati, as prefers fantasy in afara de got si ca serie the filme hobbit si the lords of the right mai sunt?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti plac pivestile de genul de ce nu incerci o carte, e mult mai fascinanta decat orice serial pe care ai putea sa il vezi, eu iti recomand Transformarea de Justin Cronin, macar dai o sansa, promit ca nu vei regreta, daca nu ai de gand poti sa imi ignori raspunsul, bafta cu un serial(incearca under the dome)

| Jtedhajaj explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult, momentan chiar citesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iți recomand: Prison Break, Dexter și Vikings.
Singurul fantasy de aici este Vikings, Prison Break are o poveste genială, iar Dexter te poate captiva.

| Jtedhajaj explică (pentru anonim_4396):

Vikings este drama si istorie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Jtedhajaj):

Ca orice serial, se încadrează în mai multe genuri, printre care : aventură, ficțiune și fantezie. Cu siguranță se găsește în proporții foarte mici partea de fantasy, însă există.