| anonim_4396 a întrebat:

Ce seriale cu supereroi stiti? Sau cu vrajitori

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Salem
Arrow
Jonathan Strange & Mr Norrell

| faramatania a răspuns:

Cu vrăjitori:TSC, Salem, Merlin, Legend Of The Seeker, Emerald City

| vocea a răspuns:

Înainte de Batman, a existat Gotham. Și înainte ca Batman să preia controlul în lupta împotriva răufăcătorilor, comisarul Gordon (Ben McKenzie) se ocupa de asta. Ei bine, Gotham este povestea care ne dezvăluie originile celor mai importanți răufăctori și justițiari. E fascinant pentru că ne dezvăluie circumstanțele care au dus la conturarea celor care aveau să devină în viitor: Catwoman (Selina Kyle), The Penguin (Oswald Cobblepot), The Riddler (Edward Nigma), Two-Face (Harvey Dent) sau Joker.

| August99 a răspuns:

Supergirl

| anonim_4396 explică (pentru August99):

E mai mult pentru fete

| presus a răspuns:

The Flash, Arrow.

| Claudiu110hey a răspuns:

Merlin

| doodieyu a răspuns:

Cu vrajitori:
Merlin
Salem
Secret Circle
Supereroi:
Arrow
Marvel
Altele seriale ce s-ar putea sa iti placa: supernatural, lucifer.
Personal, mi-au placut toate serialele de aici si cred ca merita vazute, dar daca vrei sa vezi despre ce e vorba mai bine poti sa le,, google-lesti''.
Sper sa gasesti ceva ce iti place! happy

| dfx102938 a răspuns:

The Flash, e frumos si te prinde repede.

| Haviz a răspuns:

Avengers : Civil War

| anonim_4396 explică (pentru Haviz):

E o diferente intre o serie de filme si un serial
Vezi ca prima parte e The Avengers, habar n-am de ce o dai pe ultima