| LoStEyEs a întrebat:

Ce seriale cu vampiri mai stiti? care sunt cele mai populare in afara de The Vampire Diaries?

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Un serial foarte foarte bun: Blood Ties. Altele ar mai fi: True blood, Buffy the vampire slayer, Being human, Sanctuary, Moonlight.
Revin: Blood ties e cel mai bun pe care l-am vazut vreodata, si sunt destul de obsedata cu ideea de "seriale/filme cu vampiri". Ar trebui sa il incerci daca esti fanahappy

8 răspunsuri:
| MasterGoldX a răspuns:

True Blood

| TheWomanInBlack a răspuns:

Cu vampiri ar mai fi True blood.si alte seriale frumoase ar fi supernatural,gossip girl,ghost wishperer,heroes, 90210, Pretty little liars

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Twilight care cuprinde si:
new moon
eclipse
breaking dawn 1 si 2 care nu e ink aparut
Bye

| briquette a răspuns:

Twilight

| briquette a răspuns:

Twilight

| Scuturici a răspuns:

Mda...Alessa: ala nu e serial.E un film cu mai multe parti.Seriale cu vampiri nu prea stiu ar fi True blood da e prostesc serialul(dupa gusturile mele)...sincer si eu as dori muuuuuulte seriale cu vampiriwinking

Succes in continuare!winking

| JuStAdY a răspuns:

Beign human este cel mai taretongue
incearca!

| Punctxd a răspuns:

Buffy