| alintushka09 a întrebat:

Ce seriale de dragoste recomandati?

Răspuns Câştigător
| freewoman a răspuns:

The Vampire Diaries
How I Met Your Mother
Coupling
Gossip Girl
The Love Boat

6 răspunsuri:
| Ionela78 a răspuns:

Stiu ca ai dat funda, dar iti mai recomand "Jocul seductiei"(perro amor), sau triunful dragostei.(triunfo del amor)in care joaca william levy si maite perroni.

| Bebelushu08 a răspuns:

Buna! Eu ti-as recomanda,, Pariu cu viata" este un serial foarte misto si mie imi place la nebunie, dar nu stiu exact daca este de dragoste thinking Sau,, Iubiri secrete" si asta ii misto. Sper ca te-am ajutat happy

| Bebelushu08 a răspuns:

Nu ai pentru ce happy! Sper ca te-am ajutat:*

| ghicicinesunt a răspuns:

Iubiri secrete e super fainwinking

| Bubbles10 a răspuns:

The Vampire Diaries
Tru Blood
One Tree Hill
.happy

| alintushka09 explică:

"Pariu cu viata" chiar este un serial misto, il urmaresc si eu... multumesc mult :*

"The Vampire Diaries" l-am privit. e super misto.

Multumesc mult la toti pentru recomandari. Va ramin datoare.winking