| Cristina1994c a întrebat:

Ce seriale bune imi recomandati? big grin ceva care sa ma captiveze..sa fie de preferat cu ceva dragoste acolo >:". funda

Răspuns Câştigător
| mODIN a răspuns:

Falling Skies
The Big Bang Theory
How I Met Your Mother
Seinfeld
Friends

9 răspunsuri:
| Criss197 a răspuns:

The vampire diaries

| alle0799 a răspuns:

Pretty little liars(daca esti pasionata de drama si mister), American horror story(Daca te tine inima- e un gen de horror, dar e captivant), El Barco( SF combinat cu mister si dragoste), Dr House (ceva dileme medicale combinate cu un simt al umorului ireprosabil), Anatomia lui Grey. Sper ca te-am ajutat.

| Sandy_Sandy_2000 a răspuns:

Violetta.De luni pana vineri la Disney-Channel si in reluare luni-vineri 14:20.Sau nu stiu ce altceva :p :/
FUNDA?

| mODIN a răspuns (pentru Sandy_Sandy_2000):

Taie-ti vinele

| Cristina1994c explică (pentru Sandy_Sandy_2000):

Serios?! :\

| Sandy_Sandy_2000 a răspuns (pentru mODIN):

Ce?

| mODIN a răspuns (pentru Sandy_Sandy_2000):

Ia un cutit(sau o lama, cum preferi) si foloseste-o ca sa-ti tai venele de la mana.Acum m-am facut clar?

| Sandy_Sandy_2000 a răspuns (pentru mODIN):

Nu la asta ma refer :/
Am 11 ani :p

| shiristhiaiayumu a răspuns:

Eu ma uit la seriale Korene / Drame. Sunt super romantice si amuzante + tipi buni laughing Iti spun care sunt preferatele mele : " I cant hear you voice "; " I need a romance "; Boys over flower "; " The rain ";" Beautiful man "; " si acesta este preferatuuuuuul meu! Este aparut recent " You came from the stars". Si ceva cu fantome dar nu este de groaza e tot tomantic " Monster sun ". Eu acuma ma uit la School 2013 tot Korean.Ti-le recomand sunt super frumoase/romantice ( tipi buni ) laughing