| BeHappyLikeMe a întrebat:

Ce seriale faine stiti? (gen: pretty little liars, supernatural, american horror story)

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Teen Wolf (2009);
The Originals (2013);
The Strain (2014);
The Vampires Diares (2009);
Supernatural (2005);
Hemlock Grove (2013).

| faramatania a răspuns:

Gossip Girl,The O.C., Hellcats, The Carrie Diaries,Awkward,Finding Carter,Skins,Blue Mountain State,Love Child, Jane By Design, Smallville, Shameless, Bunheads,The Magicians,From Dusk Till Dawn: The Series,The Gates, Nowhere Boys, Harper's Island (miniserie), Scream Queens, Scream (2015-),The Enfield Haunting (miniserie)

| R0R0 a răspuns:

The Vampire Diaries

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gossip Girl
Game Of Thrones
The Vampire Diaries
The Originals
Grimm
Switched at Birth
Arrow
Vikinks
The 100
Sons of Anarchy
Teen Wolf
The Walking Dead
Salem
Misfits
Shameless
Constantine (anulat după sez 1)
The Secret Circle (anulat după sez 1)
Skins UK
Lost Girl

| Madesz a răspuns:

Grey's Anatomy.

| VampireBlood a răspuns:

Mesaje de dincolo, Mediumul, Autopsia Crimei, CSI Cyber, Frumoasa şi Bestia, 90210. happy