| Katherine20 a întrebat:

Ce seriale care merită văzute, știți? happy Am văzut : The Vampire Diaries, The Originals, Pretty Little Liars, Teen Wolf, Gossip Girl, American Horror Story și Supernatural. Dau funda big grin

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Breaking Bad, Lost, House M.D., Prison Break, Modern family, The Killing, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, Homeland, True Detective, Lie to me, The Philanthropist, House of Cards, The Big C, Boardwalk Empire, Rome, Band of Brothers, Boss, Black Box...

| faramatania a răspuns:

True Blood, Hemlock Grove, Bitten (2013),From Dusk Till Dawn: The Series,The O.C.,Finding Carter,Love Child, Bates Motel, Orphan Black, mai poți încerca:The Leftovers, Resurrection, Les revenants (The Returned 2012), Forever, Scorpion, Outlander (2014),Persons Unknown (miniserie), Remember Me (miniserie)

| NegruAlb a răspuns:

Dexter, prison break, The mentalist, lost, walking dead, game of thrones, breaking bad, Lie to me. Astea le-am văzut si mi-au plăcut..am si lista neagra:d

| SzidySzidonia a răspuns:

Habar n-am, dar esti sora mea TVD, PLL, TO? :3

| Katherine20 explică (pentru SzidySzidonia):

Sunt serialele mele preferate love struck love struck love struck

| SzidySzidonia a răspuns (pentru Katherine20):

Si ale mele, nu-mi pot imagina viata mea fara elelaughing), ultimul episod din PLL m-a lasat masca, ca sI TVD laughing)

| Katherine20 explică (pentru SzidySzidonia):

Eu sunt la zi doar la TVD și TO laughing La PLL sunt abia la sezonul 2 episodul 16 laughing dar îmi place enorm de mult love struck

| KanekiSeGi a răspuns:

Under the DOM.

| yuko21 a răspuns:

Veronica mars,kill me, heal me, blood, healer, bridal mask...happy

| cristina07mm a răspuns:

Bitten, Arrow, Heroes, Once Upon A Time, The 100, The Flash sau doar cauta seriale de la CW, ABC sau alte canale, sigur vei gasi destulewinking