| Angelofdemon a întrebat:

Ce seriale frumoase, cu adolescenti gen : dragoste si drama. stiti?
Cele mai frumoase primesc funda.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Crissu3005 a răspuns:

Gossip girl pe care presupun ca deja l-ai vazut dar are exact ceea ce cauti,Hellcats care este despre viata unor majorete(are un singur sezon), Greek este cu tineri in colegiu si despre diferite fratii,atat de fete cat si de baieti(este foarte reusit,dar mai putina drama,mai degraba dragoste si comedie),Pretty little liars este despre viata unor eleve in liceu(mister,drama,dragoste), Make it or break it scoat ein evidenta viata gimnastilor si bineinteles povestile de dragoste ce apar intre ei, The secret circle este despre niste tineri din liceu ce sunt vrajitori/vrajitoare, The vampire diaries nu cred ca mai are nevoie de descriere; ar mai fi The O.C, One tree hill, 90210, Glee, Roswell, The secret life of the american teenager

12 răspunsuri:
| beatrice9849 a răspuns:

10 things I hate about you (pacat ca nu are decat 1 sezon).

| yo547 a răspuns:

Buna. Pariu cu viata.

| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

Pariu cu viata si Glee.

| Melymonade a răspuns:

Pariu cu viața (chiar dacă nu-mi place). Dacă nu, uite-te la filmul "lol". Este pentru adolescenți, și este super!

| Denis505 a răspuns:

The Vampires Diaries, Dr house (asta nu e cu adolescenti dar e tare) Pretty little liars, cam atat stiu. Funda?

| Melany8 a răspuns:

The first time

| Claudiuv a răspuns:

One tree hill!
Cel mai tare.

| riseris a răspuns:

Veronica mars

| IrinaHarastasan a răspuns:

The vampire diaries

| Elena_Laura_1990 a răspuns:

The Carrie Daires

| kitkatsmeow a răspuns:

Shadowhunters, Famous in Love, riverdale și the vampire diaries (asta la recomandat majoritatea)

| Danii_Danii_1998 a răspuns:

Filmul "LOL"winking e super fain.