| XLittleGirlX a întrebat:

Am si eu o intrebare! Ce seriale frumoase pentru adolescenti stiti?

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Teen Wolf
Pretty Little Liars
True Blood
Gossip Girl
Angel
Blood Ties
Valemont
The Gates
Buffy The Vampire Slayer
Being Human
Moonlight
Ultraviolet
Kindred: The Embreced
Forever Knight
The Vampire Diaries
Daca vrei si un film din acest gen iti recomand seria "Twilight".

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Pretty Little Liars, e un serial pentru adolescente superb! O sa iti placa la nebunie!

| Cosminovici18 a răspuns:

Pariu cu Viata este luni la ora 20:30 pe postul de televiziune ProTv! http://pariucuviata.protv.ro/ funda?

| pinguuina a răspuns:

Eu recomand Prison Break. E cel mai tare serial pe care l-am vazut, sincer. Poti incerca si Gray's Anatomy.

| danielcretu1980 a răspuns:

BHills. Saved by the bell.
Gossip Girl
Familia Bundy
etc.

| Oannaa30 a răspuns:

The vampires diaries cel mai tare serial,