| LonelyGirl01 a întrebat:

Ce seriale imi recomandati? Am vazut mesaje de dincolo,ncis,dexter,house md,lost,secret diary of a call girl,scrubs,army wives,pretty little liars,tvd, shameless us si the client list. As prefera sa fie seriale cu episoade de 40 min(nu gen how i met your mother sau the big bang theory)

10 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Beast master sau stapanul fiarelor pe axn

| mixxjim a răspuns:

Grey`s anatomy, lie to me, the mentalist, the dresden files (toate sunt de 40 de minute).

ai gasit undeva sezonul 6 din army wives?

| LonelyGirl01 explică (pentru mixxjim):

Da,sunt la zi cu episoadele. Am ramas la sezonul 6 episodul 19.Maine urmeaza sa apara un nou episod. Eu l-am descarcat, dar il poti vedea si pe Watch Series Online, bineinteles, fara subtitrare.

| mixxjim a răspuns (pentru LonelyGirl01):

Multumesc mult, ma descurc si fara subtitrare. uita-te la grey`s anatomy, nu o sa te mai dezlipesti de ei pana nu vezi tot serialul happy

| Pufi1999 a răspuns:

Grey's anatomy si Cold Case

| CamiiBăă a răspuns:

The Vampire Diaries.

| H3ADsHoT a răspuns:

Supernatural -cel mai tare serial(fiecare episod 40 min) este cu spirite si tot felul de monstrii cel mai tare

| Nieuwenhuis77 a răspuns:

Law and order Special Victims Unit, Psi Factor, Outer Limits, Fairly Legal, Xena Warrior Princess.

| crissu2502 a răspuns:

Gossip Girls si Prison Break mi-au placut foarte mult si indeplinesc si conditia impusa de tine! Dar dintre filmele de 20 de min/serial cel mai mult mi-au placut How i met your mother si A modern family.Vizionare placuta!

| Alex3309 a răspuns:

Încearcă : Lie to me.
E jmecher rău.Nu e așa horror [ decât în unele episoade, dar e foarte tare ]