| ithx a întrebat:

Ce seriale imi recomandati? am vazut pretty little liars, the lying game, revenge, the mentalist, lie to me, the client list, gossip girl, true blood.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Carrie Diaries
The Vampire Diaries
Hemlock Grove
Bates Motel
Awkward
Skins
Continuum
Arrow
Teen Wolf
Game Of Thrones

4 răspunsuri:
| Dollicious a răspuns:

The vampire diaries, Lost, Akward, Crossing lines, Prison break, Supernatural, Teen wolf, Drop dead diva, Glee

| 2341234567 a răspuns:

Supernatural, The vampires diaries, On tree hill, Grey's Anatomy, Rookie blue, Teen Wolf, The secret circle( dar nu este decat 1 sezon), Ghost Whisperer...

| ithx explică (pentru 2341234567):

Am uitat sa precizez ca am vazut si ghost whispererlaughing

| Iku a răspuns:

Daca ai vazut Pretty Little Liars, poate iti plac serialele care urmeaza carti. Eiii... te invit cu drag sa urmaresti urmatorul serial:
-The secret circle.
Dar... mai sunt niste seriale care vor fi ecranizate:
http://whispersatmoonlight.wordpress.com/......anizate-2/