| Sader a întrebat:

Ce seriale imi recomandati? As vrea ceva mister, adica sa incerc eu sa imi dau seama cine e criminalul. Ceva gen riverdale.

Răspuns Câştigător
| Sphinx444 a răspuns:

Pretty little liars
Este ecranizarea cartiilor scriitoarei Sara Shepard.
~~Serialul urmareste aventurile a patru fete - Aria, Speancer, Emily si Hanna- a caror gasca se sparge dupa disparitia "sefei" lor Alison.
Un an mai tarziu ele incep sa primeasca mesaje text de lala cineva care foloseste semnătura "A", care urma sa le dea in vileag secretele, chiar si pe cele ascunse cu bagare de seama, pe care credeau ca le cunoaste doar Alison ~~
Funda?

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The Mentalist.

| Ariana12321 a răspuns:

Pretty little liars, scream, scream queens, big little lies, el internado

| Sader explică:

Am uitat sa mentionez ca vreau sa fie cu adolescenti.

| nicoleta0423 a răspuns:

13 reason why
Riverdale
Orphan black