| Mashiro a întrebat:

Ce seriale imi recomandati cele mai multe si mai bune FUNDA!

12 răspunsuri:
| calitro a răspuns:

Legendele palatului: Imparatul Jumong - daca iti plac serialele coreene.

| roxyana03 a răspuns:

Buna pai cam astea sunt frumoase:d
1 Wonder Years
2 One tree hill
3 SKINS
4 The O.C rocks
5 Dollhouse
6 Gossip Girl
7 The vampire diaries
8 Hidden Palms
9 http://www.radiofly.ws/ potii vedea aicea...:D
10 Glee
sper sa iti placa 1 din acesstea
:*
Vizionare placuta:*

| Bogdana91 a răspuns:

Ti le spun in ordinea preferintelor mele, pe cele care le-am vazut pana acum: Prison Break, Desperate Housewives, How I met your mother, Spartacus, Rome, Gossip Girl, Totul despre sex, True Blood.
Vizionare placuta!:*

| dariale a răspuns:

Eu ma uit la :
Vampire diares
Hellcats
Grey's Anatomy
Gossip Girl
Two and a Half Men

Depinde si la ce gen de serial [ fashion, comedie, suspans, aventura, groaza ...etc ] iti face placere sa te uitiwinking
Goodluckwinking

| Rosemarie a răspuns:

Ok.eu ti le spun pe cele la care ma uit eu:
Vampire Diaries
Gossip girl
The lying Games
Pretty little liars
The nine lives of Chloe King
Victorious
Glee
One tree hill
Lost
True Blood
Supernatural
Sex and the city
Two and half past men
C.S.I
si intr-un timp ma uitam si la Buffy.

Acum, in toamna vor iesi inca doua seriale
1-Hart of Dixie [de la creatorii serialului "Gossip Girl"
2-The secret circle [ serial facut dupa triologia "The secret circle"scrisa de L.J.Smith, autoarea "The vampire diaries"]
Sper sa iti placa macar unulhappy

| Alinutaaaalina a răspuns:

Prison Break, Gossip Girl si The vampire diaries!:é

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu m-am uitat la:
Grey's Anatomy
Smallville
Star Trek - The Next Generation
As mai fi inteles ca Prison Break, Lost sau Dr. House ar fi de asemenea bune.

| MissDelevingne a răspuns:

La Grey`s Anatomy ma uit eu, de duminica pana joi de la ora 23:00 2 episoade consecutive.

Mie imi ajunge unul si bun, e super serialul are 7 sezoane este despre doctori, spitalul unde lucreaza si intamplarile lor

Iti recomand sa te uiti la acesta.

http://www.tvr.ro/anatomialuigrey/

Incearca cu un serial, caci daca vrei mai multe s-ar putea sa fie serialele unele peste altele, la aceeasi ora si atunci nu mai stii la care sa te uiti :)

Sper ca te-am ajutat.

| sonyaminia a răspuns:

INELUL-Danielle Steel
Secretul-Danielle Steel
Twilight
Saga Amurg
Breaking Dawn
Dr. House
Prison Break
Smallville
True Bold
Spartacus
Gossip Girls
Hellcats
Ninja Boy
Dollhouse

| Dani04 a răspuns:

Prison break, Lost.

| xXxVal3riuxXx a răspuns:

Iubiri secrete poate fi trecut si aicibig grin

Spartacus, Two and a Half Men, Dr. House, Supernatural, Seinfeld, Grey's Anatomy
Smallville
Star Trek - The Next Generation

| Andu96 a răspuns:

Spartacus, Two and a Half Men, Dr. House, Supernatural, Seinfeld, Dr.Who, Stargatewinking