| Breakingthehabittonight a întrebat:

Ce seriale imi recomandati? - imi plac in general sitcom-urile happy, dar nu conteaza, deorcare numai sa fie bune
[mentionez ca 2 and a half men, himym, tbbt si inca cateva le-am vazut on the phone

7 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Pretty little liars
Gossip girl

| mihaelaalol a răspuns:

The vampire diaries
funda?!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Scrubs

| piTiCcu a răspuns:

3rd Rock from the Sun
Perfect Strangers
Frasier
Veronica's Closet
Absolutely Fabulous
Evening Shade
Eastbound & Down

| MeeJenn a răspuns:

Incearca Gossip Girl, Pretty Little Liars, Grey's Anatomy, Ghost Whisper, Teen Wolf, How i met your mother(comedie). Gasesti pe vplay foarte multe seriale tari

| 96Madalina a răspuns:

The Vampire's diaries,Gossip Girl,The Married(comedie), pretty little liers, Prison break, Grey's Anatomy, How i met your mother(comedie). Si multe altele dar iti recomand sa te uiti pe vplay merge foarte bine si mai gasesti o groaza de seriale bune! Have a nice day!:d

| Creier a răspuns:

Pretty Little Liars, The Vampire Diaries, Grey’s Anatomy-sunt superbe