| DarkAngel95a a întrebat:

Salut
Puteti sa imi recomandati cateva seriale bune vazute de voi?
Mentionez ca am vazut Lost,Dexter,Supernatural, Game of Thrones. Vreau sa imi spuneti care v-a impresionat cel mai mult.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| AndreeaM303 a răspuns:

House,mi se pare cel mai genial serial.Mai recomand cu drag si Desperate Housewives(nu te plictisesti niciodata) si Lie to me(fooooarte interesant, ai de invatat multe)

9 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Daca esti fan "Game of Thrones", vei deveni si fan "The Borgias", "The Tudors".

| M25M a răspuns:

Terminator The Sarah Connor Chronicles

| Zenicide a răspuns:

Rome, The Tudors, Strike Back, Underbelly

| Beretta a răspuns:

Iti recomand Stargate daca esti fan sci fi

| BleahBluh a răspuns:

Merlin are cam aceleasi timpuri ca Game of Thrones happy

| bibilica99 a răspuns:

The vampire diaries, arrow, robin hood, moonlight...sunt multe, dar sincer pe mine m-au impresionat arrow si robin hood... enjoy it.

| VanillaBubbles a răspuns:

The vampire diaries, Pretty little liars, The secret circle, The mentalist