| Bobby711 a întrebat:

Ce seriale imi recomandati? Similare cu: Game Of Thrones,Lost,Prison Breack,Merlin,The Mentalist, Breacking Bad, Supernatural. Oh sau daca stiti un serial bun despre razboi in special WW1 sau WW2 big grin

Răspuns Câştigător
| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Band of Brothers si Pacific, doua seriale foarte bune despre WW2.Alte seriale pe care le-as recomanda ar fi The Man in the High Castle(prezinta o istorie alternativa in care Hitler a castigat razboiul), Lie to Me(similar cu The Mentalist), True Detective, Vikings, The Sopranos, Fargo, The Wire

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Lucifer
The Blacklist
Jack Ryan

| Robert17x a răspuns:

Breaking Bad si daca vrei ceva despre WW2, uita-te la Al Doilea Razboi Mondial in Culori HD e din 2009 si e cu scene reale.

| OsimplaFata21 a răspuns:

Gotham,e super serialul