| EmilTraian95 a întrebat:

Vreau sa incep sa urmaresc un serial si nu ma pot hotari intre : The Mentalist, Lie to me, Dexter, Lost sI White collar ce imi recomandati? Am urmarit Prison Breack si de obicei cand urmaresc ceva ma transpun in pielea personajelor deci vreau ceva ce din care am ce invata si sa imi antreneze inteligenta

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Toate cele menţionate de tine sunt destul de ok.
Ai putea să începi cu Lost sau The Mentalist, Dexter...

| LaLaura a răspuns:

Buna, Eu iubesc serialele psihologice.
Eu as incepe cu lie to me ( l-am vazut de 3 ori si nu ma mai satur, ai ce invata de acolo, pacat ca nu au continuat serialul).
apoi cu the mentalist.
Ai putea sa mai incerci si sherlock si elementary e asemanator cu the mentalist. si white collar e bun dar nu e atat de psihologic
Ti-as sugera si criminal minds - e serial politist psihologic ( e superb)
La serialele psihologice mereu inveti cate ceva.

| faramatania a răspuns:

Din cele enumerate de tine cel mai mult mi-a plăcut Lost (chiar ai ce-nvăța din acest serial), iar în locul lui Prison Break (dacă l-ai vizionat deja) ți-aș recomanda:Rectify, apoi un altul, iar foarte bun:The Killing

| Eduard619 a răspuns:

Toate sunt foarte bune Lost sau Dexter iti recomand in plus The Walking Dead :3

| umbra09 a răspuns:

The Mentalist deacol ai si de invatat vizionare placutawinking

| StevieG8 a răspuns:

Spartacus de la Starz happy

| AlyAle2323 a răspuns:

Dexter happy

| DarkSunshine a răspuns:

Suicide room ( sala samobojcow)

| bug0edy a răspuns:

Breaking Bad