| Nastia a întrebat:

Ce seriale interesante stiti?

Răspuns Câştigător
| Plague a răspuns:

Friends e cel mai frumos serial din cate am vazut. Dupa presupun ca ar fi two and a half men.sau the nanny.

10 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Doctor Who, Californication.

| Kassandra1408 a răspuns:

Eu sunt dependenta de seriale. Medicale : Nurse Jackie, House ( foarte amuzant) Grey's anatomy, Private Practice. Suspans/ Horor - Supernatural big grin si actorii sunt buni + Fringe dar si Heroeswinking Politiste dar f interesante ( te incata sa minti) Lie to Me si The Mentalist. Politiste clasice : CSI NY, Criminal Minds si Dexter. Iar pentru fete: Friends, Gossip Girl, Pretty Little Liars si Sex and the City.
Enjoy! Le poti viziona pe VPlay ca sa ajungi la zi cu ele pana incep sezoanele noi in septembrie.

| ombladon a răspuns:

CSI new york

| Lio a răspuns:

Cele mai interesante seriale de comedie sunt :Friends si Two And A Half Man.
Dar pentru fete ar fi :Gossip Girl.

| Paywa a răspuns:

Mesaje de dincolo, doi barbati si jumatate, heroes, gossip girl, the vampire diaries, merlin, chuck, friends, sex and the city, dexter, weeds, medium, jericho, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desperate Housewives, Little Liars, Family Guy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti plac cele coreene incearca Boys before flowers si plaful kiss sunt super:X

| gabryela_2772 a răspuns:

Supernatural si The Vampire Diaries de pe vplay xlove strucklove struck uita-te plz n-o sa regreti!

| 1312 a răspuns:

Dexter!

| bibs_6990 a răspuns:

The Vampire Diaries!