| intreb597654 a întrebat:

Ce seriale sunt de peste 30-40 de episoade si inca ruleaza acum in 2023? ianfara de succesion care apropo e bun serialul? adica ce e asa fain la el?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Eu am vazut cobra kai recent, mi-a placut!
are 5 sezoane a cate 10 episoade

4 răspunsuri:
| sorinul7 a răspuns:

Succesion e wow, uita ge pe yt la Sucre la recenzia lui fiindca si eu ti as spune la fel.

| intreb597654 explică (pentru sorinul7):

Am vazut recenzia, dar de la ce episod incepe sa te prinda? e un fel de boardwalk empire? dar the wire ai vazut? acolo de la ce episod incepe sa te prinda? am vazut 6 episoade si m-am plictisit rau si mai zi si mie niste seriale mister foarte bune, daca vrei un gen anume te ajut si eu, iti zic un serial bun cu mult suspans si nu e popular undercover din 2019.

| sorinul7 a răspuns (pentru intreb597654):

Mr. Robot iti recomand are drama, suspans, mister si va fi imprevizibil. Sez. 2 e putin mai slab ca sez 1 (care a fost bun) iar sez 3, 4 sunt WOW

| wrestling2001 a răspuns (pentru sorinul7):

Dar sezonul 2 e chiar asa slab? adica nevizionabil? the wire ai vazut? de la ce episod incepe sa fie mai multa actiune? mai zi seriale cu mult mister suspans daca stii.