| gagiciursidfg a întrebat:

Ce seriale unde se fac crime inteligente stiti? dar sa nu fie populare gen dexter ca le-am vazut.

4 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

"Reacher" Sezonul 1 si 2

| AncaVG a răspuns:

Salut! Poți încerca "How to get away with murder". Nu are atât de multe crime, dar acțiunea se învârte în jurul acelorași personaje care încearcă să ascundă o crimă/mai multe. Personajul principal este o avocată foarte smart care ajută la ascunderea crimelor pe care le fac studenții ei.

| alexm2004 a răspuns:

1. "Broadchurch"
2. "Mindhunter"
3. "The Killing"
4. "Hannibal"
5. "The Fall"

| Dlae7 a răspuns:

Îți recomand serialul "The hunter human". Este un serial foarte bun! Pot începe prin a îți soune ca este foarte violent, sunt multe răsturnări de situație, actorii sunt foarte buni și dacă ai vrea sa te uiți la el ar trebui sa nu te sperii pentru ca sunt foarte multe crime. Ți l recomand cu toată încrederea! Promit ca nu vei regreta ca te ai uitat la el