| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Ce serie de filme imi recomandati?
Am vazut deja American Pie, Final Destination, Fast&Furios, Wrong Turn

13 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Lord of the rings, the hunger games, divergent si insurgnet, harry potter, the hobbit, red, the hangover, terminator. Eu m-am apucat acum de seria ocean's.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru J0B0MAT):

Hmmm, de red n-am auzit, din am citit acum nu prea ma impresioneaza, dar cred ca incerc si eu ocean's

restul sunt vazute straight face

| Th3AbSinTh3 explică:

N-am nevoie de asa "filme"! Report!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Report pentru ce? Data viitoare sa precizezi ce fel de filme vrei, paraciosule!

| Th3AbSinTh3 explică (pentru anonim_4396):

Am postat la o categorie serioasa, vreau filme, nu material de laba! Cum pentru ce? Distribui ceea ce nu trebuie aici! Intelegi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Nu. Defineste, te rog, "distribui". Si apoi, in cuvintele tale, explica cum am eu facut asta, pe baza definitiei pe care tocmai ai enuntat-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seria Taken. primul din 2008 a fost foarte bun, celelalte 2 asa si asa.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru anonim_4396):

Cu albanezii aia laughing
Da, primul a fost bun, pe al doilea l-am vazut cum a aparut filmat in cinema, dar nu mi-a placut, stiu ca a aparut si trei, poate, poate, dar nu cred.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Uita-te atunci la seria Underworld sau Bourne

| BJK1903 a răspuns:

Transpoter,transformer,ted,papusa chucky, blade, taken,

| Th3AbSinTh3 explică (pentru BJK1903):

Stiam eu ca mai sunt si am uitat sa le mentionez, le-am vazut straight face

| malvinacroft a răspuns:

Matrix, Star Wars (sunt 6 filme), The hobbit +Lord of the rings.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru malvinacroft):

Mda, de astea am uitat sa spun ca le-am vazut, mai putin star wars