| AndreeaMicuța123 a întrebat:

Ce spuneti despre filmul Placinta Americana? Nu lam vazut si vreau niste pareri...

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie sincer mi s-a parut o prostie capitala, umor tipic american care considera cuvinte gen "penis" "mas**rbare" sau conceptul de a te uita la filme po**o amuzant. Nu am rezistat mai mult de 10 minute.

| OnuOnulică a răspuns:

Se scrie "l-am"...doar așa ca chestie. Și da, merită văzut!

| OoBunnyoO a răspuns:

Prima data cand l-am vazut pe la vreo 15, 16 ani mi s-a parut amuzant. Ultima oara cand l-am vazut, pe la vreo 20 de ani nu mi s-a mai parut asa de amuzant. Cred ca depinde de varsta. In adolescenta cand glumele sexuale par amuzante, banuiesc ca da, merge. Dar cand cresti isi pierde din farmec. Acum mi se pare o chestie complet exagerata cu extrem de multe glume cu tenta sexuala, care la un punct incep sa devina previzibile si plictisitoare.