| JustWannaDance a întrebat:

Ce telenovele urmariti sau ce ati urmarit pana acum?happy

17 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Imi plac mult cele de pe Kanal D, mi se par cele mai realiste. Cele de pe Acasa nu imi plac, singura care mi-a placut a fost"Ninos ricos pobres padres".
Totusi, prefer serialele, cum ar fi "The vampire diaries","Pretty little liars","10 things i hate about you."kiss

| pwp a răspuns:

Eu am urmarit:
Inger salbatic
Ruby
Zorro
Amy, fetita cu ghiozdanul albastru
patit-o feo
Rebelde
Valeria
Cameleonii
Paradisul blestemat
si altele care nu le mai tin minte...

momentan mauit la Fructul oprit si O mare de pasiune
imi pare rau ca s-a terminat Cealalta fata a Analiei sad

pa-pa

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Pai am urmarit doar 1 Numai iubirea...si acum Nini(daca se poate spune ca e telenovela) dar o urmaresc online...http://www.youtube.com/watch?v=-lAf1VfpIac&feature=related

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu m-am uitat la Fructul Oprit dar s-a terminat sad

| JustWannaDance explică:

Bine happy.
Eu urmaresc acum:
1. Clase 406 love struck
2. Cealalta fata a Analiei. love struck
3. Marina, O mare de pasiune, Fructul oprit.Acestea doar cateodata. :d

Am urmarit:
1. Lacrimi de Iubire.
2. Numai iubirea.
3. Iubire ca in filme.
4. Destine furata.
5. Victoria.
6. Valeria.
7. Sarmana Maria.
love struck

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Rosalinda am urmarit love struck crying dar s-a terminat si narcisa salbatica urmaresxc p antena

| AnemonaP a răspuns:

O mare de pasiune, Esmeralda, Tanar si nelinistit, astea le urmareste bunica mea si ma mai uit si eu, Nini

| carocarolina a răspuns:

RBD, partito feo, sin senos no hay paraiso love struck, uh?

| cristina_3043 a răspuns:

Iubire si onoare in prezentbig grin
in 2010 am mai vazut Impreuna pentru totdeaunabig grincare mi-a placut mult

| DianaLostInDreams a răspuns:

Pai am urmarit foarte multe telenovele la viata mealaughing, de cand eram mica ma uit la ele.Acum urmaresc clase 406 si Esmeralda:X.

| Dreamy a răspuns:

Iubire si onoare, RBD, Inima de rrom, Regina, Marina, Destine furate, Cealalta fata a Analiei, INgerasii...si mai multe

| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Nini:X p disney chennel e pl episodu 49

| Aηηy a răspuns:

Pana acum am uramrit : Lacrimi de iubire, Rbd, Cameleonii, patit-o feo si acum urmaresc Classe 406.

| Isa a răspuns:

Pai... am urmarit Saracii copii bogati; Cameleonii, si acum urmaresc Fructul oprit si Cealalta fata a Analiei.big grin

| Ioanaaa22 a răspuns:

Narcisa salbatica love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum urmaresk: "el rostro e Analia"

am urmarit:

rebelde, patit-o feo, uzurpatoarea, Rubi, destine furate, amy fetita cu ghiozdanul albastru, Marina, camaleones...etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum urmaresc :
-o mare de pasiune; fructul oprit; demon si inger; nini; esmeralda(cand am chef); iubire cu chip rebel; clase 406; iubire si onoare; cautando pe elisa9cate odata) am urmarit : zoro; amy fetita cu ghiozdan albastru; sarmana maria; merchedes; rosalinda; cealalta fata a analiei; numai iubirea; lacrimi de iubire; inima de rrom; regina state de Romania; paradisul blestemat; destine fyrate; marina; victoria si mai sunt da nu mi le amintesc ok pa pa