| stefan1988 a întrebat:

Care ati urmarit si mai urmariti seria dragon ball

Răspuns Câştigător
| Gigiku a răspuns:

Eu am urmarito. Este superba. Poti gasi episoadele cu subtitrare pe www.fandbz.3x.ro.

3 răspunsuri:
| lucu a răspuns:

Eu am terminat Dragon ball Z si dragon ball Gt acum sunt la episodul 101 din Dragon ball si am vazut aproape toate filmele. Pot spune ca sunt cele mai tari animeurihappy

| stefan1988 explică:

Eu vream sa le descarc da in fine am facut rost de toate serile +movies are aproape 167 gb este in format mkv

| stefan1988 explică:

Lol ai inceput cu db z si db gt trebuia primadata cu dragon ballhee hee