| kMirke a întrebat:

Ce trilogii de filme cunoașteți?
Cum e Matrix, Transoformers, Spider Man.

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

The Matrix nu are legatura cu celelalte titluri puse de tine acolo, pentru simplul fapt ca este UNIC

sunt o multime de trilogii sau chiar care au depasit numarul de 3 filme per franciza, cu super-eroi,sau in orice caz cu elemente SF : seria Terminator,seria Jurassic Park, seria SAW, seria Avengers, seria Thor, seria Iron Man, seria Superman, seria Captain America, seria Alien,seria Resident Evil,seria Star WARS, seria Pirates of the Caribbean,seria Fantastic Four, seria X-men

Bula
| Bula a răspuns:

Fack ju Göhte!

| Bula a răspuns (pentru Bula):

Este o excelenta comedie-trilogie germana, actuala.
Merita vazut!

| gabicoo a răspuns:

Brigada diverse.

| ReddY25 a răspuns:

Blade

| LisaJulie a răspuns:

Lord of the Rings e cea mai buna! Matrix nu mai este trilogie pentru ca s-a făcut al patrulea film! Back to the Future este trilogie și Dark Knight este considerata cea mai buna trilogie de filme cu superiori! Dacă vrei filme distopice încearcă Divergent și Maze Runner

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Stapanul inelelor, spider-man, Iron man, Step-bro im stuck (asta are multe, le-am vazut pe toate)

| CLaludiu1234 a răspuns:

Banuiesc ca vrei sa vezi mai multe trilologi.Scrie în căsuța de căutare Google trilologi de filme poți întra și pe Wikipedia și acolo o sa vezi mult mai multe filme decât îți putem spune noi