| KinekT a întrebat:

Cea mai buna comedie vazuta pana acum? Funda +Vot

13 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Ace Ventura, cu Jim Carrey.

| faramatania a răspuns:

Sex Drive
The Dictator
The Campaign
The Haunted House
Death At A Funeral (2007)

| al3xander a răspuns:

Hot shots (1, 2), airplane (1, 2), the naked gun (1, 2,3), top secret, borat. sunt vechi dar mi sau parut cele mai amuzante comedii, astea din ziua de azi sunt prea rasuflate.

| 8mariastar a răspuns:

Mr Bean Ultimate Disaster/Holiday

| kteichd a răspuns:

Home Alone

| CranK71 a răspuns:

Nu te pune cu Zohan

| Kinus12 a răspuns:

Ultima comedie văzută de mine a fost The Man/Agent fără voie (2005)
Da,nu prea mă uit la comedii, am văzut puţine, dar asta ar fi printre cele mai bune.Am răs, am plăns, pe nesăturate big grin

| FitMonkey a răspuns:

Movie 43 vizioneaza-l doar data ai peste 18 ani e o comedie putin mai bolnava.

| johnyxus a răspuns:

Ali G

| Sashavalentine a răspuns:

Up in the world

| Crissupsk a răspuns:

Robotzzi

| DjRaluca98 a răspuns:

Bing bang theory

| AlexMăă14 a răspuns:

Nu te pune cu Zohan, American Pie (1-8) dar Puicuta cu Cocosel a fost cel mai tare! laughing