| LoryZuzu1 a întrebat:

Cei care au vazut anime K-ON sau care al urmaresc in continuare. Despre ce este vorba in anime? Daca puteti sa-mi povestiti mai mult...Dau funda dar sa nu luati povestirea de pe net

1 răspuns:
| ContDeNimic a răspuns:

Personajele principale sunt 5 fete...care,fiind toate in acelasi club, s-au hotarat sa formeze o banda care se numeste After School Teatime...Multe intamplari iti arata cum prietenia lor creste din ce in ce mai mult si cat au avansat(ma refer la muzica)de la inceput.Merita vazut.Este un anime placut.