| anonim_4396 a întrebat:

Cei care cunosc seria de anime Bakugan care a fost la CN imi pot spune si mie daca au fost sau nu difuzate pe CN in 2012-2013 episooadele de la 27 incolo? Pt ca vreau sa le vad si eu online dar peste tot nu sunt dublate in romana decat pana la 26. Intreabarea este daca au fost difuzate celelalte in Romania sau nu?! Daca da, unde le pot vedea si eu online? Ms mult!

2 răspunsuri:
| JeffFantasy a răspuns:

Nu.Nu au fost difuzate de la 26 in sus pe CN stiu deoarece si eu le vizionam.Dar e posibil sa le gasesti pe net. si apoi iti descarci o substritatre la ele.

| Mrelly911 a răspuns (pentru JeffFantasy):

Am vorbit cu cei de la CN si au zis ca au fost difuzate toate dar in 2012. Am intrebat daca le vor mai difuza si au zis ca nu deci... dar nu inteleg de ce nu sunt deloc pe net in romana chiar nu inteleg... iar in engleza nu inteleg nimic happy unde pot gasi o subtitrare in romana pentru cele in engleza?