| MULLER96 a întrebat:

Cei care se uita serialul shameless US cum vi se pare si care personaj va place cel mai tare?

2 răspunsuri:
| cami1626 a răspuns:

Este un serial bun...Personajul meu favorit este Ian din multe motive. Il simt oarecum mai detasat de restul familiei dar este un om foarte organizat si sincer. Are un backstory fain si un vis foarte maret.

| Laiyla a răspuns:

E genial serialul. Ai multe lectii de invatat din el, desi pentru unii nu pare. Ce e mai interesant e faptul ca lucruri de genul se intampla si in viata reala. Personajul meu preferat este chiar Fiona, deoarece se straduieste mereu sa tina totul sub control, este ca si o mama pentru fratii ei si pentru Debbie. Imi plac mult si caracterele lui Veronica si Kevin, sunt ca si ying si yang, se potrivesc perfect laughing