| cip11223 a întrebat:

Ce personaj va place cel mai mult din serialul anime Naruto?

Răspuns Câştigător
| Ovidyu54 a răspuns:

Naruto sau Naruto Shippuden?
- Naruto = imi place cel mai mult Zauza ( pe langa Naruto )
- Naruto Shippuden = Jiraya ( pe langa Naruto)
Personajele din Naruto si Naruto Shippuden care le urasc :
- Uciha Sasuke ( Se crede mereu mai bun decat Naruto )
- Nagato Pain ( Pt ca la ucis pe Jiraya )
Stiu ca multor nu le-a placut raspunsul meu sad

| Andutu_Andu_Marian_1930 a răspuns (pentru Ovidyu54):

Mie imi place de naruto kakashi sakura si ii urasc pe cei din akatsuki orochimaru si toti dusmani konohei

| Arikirinmotoka a răspuns (pentru Ovidyu54):

Mie mi-a placut foarte mult raspunsul tau! nu-ti face griji!

19 răspunsuri:
| OrdinaryGirld a răspuns:

Sasukehappy

| cargodrive a răspuns:

Din shipuden ca normal nu imi place.Din shipuden imi place:
Kakashi,Naruto,Sasuke, Jiraya, itachi si uchiha madara.Dar preferatu si preferatu meu e kiuby(vulpea cu 9 cozi).El e adevarata putere a lui naruto pa pa

| Lipsa47 a răspuns:

Itachi dar pacat ca a murit si kakashi...

| DarthNiger a răspuns (pentru Lipsa47):

Bai,Buffon naruto si kakashi nu au murit, doar itachi dar a fost reinviat prin tehnica lunii impure dar a scapat din control si acuma e liber, dar tot mort e tongue.

| Lipsa47 a răspuns:

Itachi dar pacat ca a murit, kakashi, pain...si naruto desigur

| Bez3a a răspuns:

Sasuke

| DarthNiger a răspuns:

Mie imi place cel mai mult Naruto din toate seriile pentru ca:
-Nu se da batut niciodata
-A trecut prin multe momente grele dar a reusit sa le faca fata
-Este un exemplu pentru celelalte anime si este cel mai tare
-A ajuns puternic prin vointa si munca lui, asta este ceea ce imi place la el happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 3 favorite :
1.Sasuke
2.Sakura
3.Gaara

| JeffRider93 a răspuns:

Sakura,Hinata,Ino,Tsunade,Kurenai,Asuma sensei, Anko sensei, putin de Sasuke, Naruto, Gaara si Shinuze :]

| cristinacrissss a răspuns:

Sasuke, Kakashi si Gaara.
love struck

| kryss456 a răspuns:

Sasuke:X

| sasuke27 a răspuns (pentru kryss456):

Ai mei sunt Sasuke,Gaara, Neji, Kiba si Temari

| Svartedauden a răspuns:

Din Naruto Shippuuden imi place de Konan, Pain, Ten-Ten, Sakura si evident Naruto ^_^

| Temari997 a răspuns:

Mie imi placee Shikamaruuuu:XTemari si Kakashiii

| sasuke27 a răspuns:

Personajul meu preferat si din naruto si din naruto shippuuden este sasuke

| sasuke27 a răspuns (pentru sasuke27):

Apropo misto poza OrdinaryGirl si super raspuns

| sasuke27 a răspuns:

Mie imi plac sasuke,neji, gaara, temarie si kiba