| BossuBonusat a întrebat:

Cei care v-ati uitat la avatar legenda lui Aang cand da continuarea sezonului 3 dupa episodul 61?

4 răspunsuri:
| Necunoscut0000 a răspuns:

Se reiau in fiecare seara toate episoadele pana se termina iar apoi incep iar de la inceput! Foarte frumos!

| BossuBonusat explică (pentru Necunoscut0000):

Ma refer de ce au loat episoadele de la capat dupa ce s-a terminat episodul 61 de la sezonul 3

| Ionita_Elena_1999 a răspuns:

Vreau sa vad si episodul 62, pentru ca nu stim ce s-a intamplat cu mama lui Zuko.As mai vrea sa vad inca un sezon, al patrulea.

| Ionita_Elena_1999 a răspuns:

Vreau sa vad si episodul 62, pentru ca nu stim ce s-a intamplat cu mama lui Zuko.As mai vrea sa vad inca un sezon, al patrulea.Nu imi place asa.