| MonsterPassion a întrebat:

Cel mai horror film primeste funda :d

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| Fanatic a răspuns:

Depinde ce fel de Horror te sperie mai tare

| MonsterPassion explică (pentru Fanatic):

Alea cu fantome care apar cand te astepti mai putinlaughing:d

| petrica1111 a răspuns:

Paranormal activity
drag me to hell
Constantinou

| DenisIonut01 a răspuns:

Mirror 2

| Bloomi a răspuns:

Wrong turn 5, Grudge, etc. poti cauta pe 990. ro tot genul de fime FUNDA?

| WR104 a răspuns:

Papusa ucigasa.

| Maddalinapunct a răspuns:

The human centipede.

| M25M a răspuns:

The Awakening

| availablehandyman a răspuns:

The ring!
The grudge!
paranormal activity!
the exorcist!

astea mi se par cele mai tari!winking

| Valutzzzu a răspuns:

Eden lake(lacul Eden), Wrong side of town, Blood river, Dead birds, si sunt multe.

| GrigMatei a răspuns:

The Rite

| valentin123 a răspuns:

Masacrul din mexic
Los ojos de Julia(ochii juliei)
Silent Hill: Revelation(foarte cautatbig grin)
Black Hole
The Apparition
Resident Evil: Retribution
Prometheus

Acum despre ce e vorba:
Los ojos de Julia:Un nou horror produs de Guillermo del Toro. Sora oarbă a unei femei este ucisă de un bărbat misterios, dar poliţia crede că aceasta s-a sinucis. Sora victimei nu este însă de aceeaşi părere şi încearcă să descopere cine este vinovat de moartea sorei sale...
Silent Hill: Revelation: Heather Mason şi tatăl ei au fost pe fugă, mereu cu un pas înaintea forţei periculoase pe care nu au înţeles-o niciodată pe deplin. Acum, în ajunul celei dea 18-a aniversări a ei, chinuită de coşmaruri îngrozitoare şi de dispariţia tatălui ei, Heather descoperă că nu este cine crede că este. Revelaţia duce mai adânc într-o lume demonică, ce o ameninţă să ramână prinsă în capcană pentru totdeauna...
Black Hole:
Intr-o vara, un grup de liceeni din clasa de mijloc americana contracteaza o ciudata boala cu transmitere sexuala. Efectul ei este oribil: indivizii activi din punct de vedere sexual dezvolta socante diformitati fizice, care-i transforma in adevarati proscrisi. Alungati intr-o incinta de la marginea orasului, liceenii se vor confrunta pe rand cu cruzimea, anxietatea si disperarea. Si atunci vor incepe crimele...
The Apparition:Ben (Sebastian Stan) şi Kelly (Ashley Greene) încep să fie îngroziţi de fenomenele ciudate care se întâmplă în casa lor. Singura explicaţie este aceea că, fără să vrea, au eliberat un spirit în cursul unui experiment paranormal de la facultate, iar acesta nu le mai dă pace. Prezenţa terifiantă se hrăneşte cu temerile lor, îi urmăreşte şi îi torturează oriunde ar încerca să se ascundă. Ultima lor speranţă este un expert în fenomene paranormale (Tom Felton), dar chiar şi cu ajutorul lui pentru tânărul cuplu s-ar putea să fie prea târziu...
Resident Evil: Retribution:Virusul mortal al corporaţiei Umbrella continuă să facă ravagii pe Pământ şi transformă întreaga populaţie în zombie. Singura speranţă de salvare a speciei umane este neînfricata Alice, care aterizează chiar în inima perimetrului unde se desfăşurau cele mai secrete operaţiuni ale corporaţiei şi, pe măsură ce se aventurează în complexul de clădiri, descoperă multe lucruri despre cum s-a format aceasta...
Si cel mai tare:
Prometheus:Cu Prometheus, Ridley Scott, regizorul seriei Alien şi a filmului Blade Runner, a creat o nouă mitologie în care o echipă de exploratori descoperă indicii despre originile omenirii, care îi conduc într-o călătorie tulburătoare la bordul navei Prometheus, spre cele mai întunecate colţuri ale Universului. Acolo, ei trebuie să ducă o luptă înspăimântătoare pentru a salva viitorul rasei umane.

Sper ca te-am ajutat big grin

| PaulNice a răspuns:

Frit Villt 3 e sooooooooper
sa daca vrei sa vezi ceva groaza-comedie :Zombieland
Funda?