| Dragoș1601 a întrebat:

Cele mai bune filme de acțiune cu jason statham si the rock.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Mie mi-au plăcut; Parker (2013),13 (2010),Hummingbird (2013),Fast & Furious (seria), etc.

| Dragoș1601 explică (pentru faramatania):

Mi-a facut placere sa revad un asemenea film. Mulțumesc

3 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Mai ai putina rabdare, se filmeaza un spin-off "Fast and Furious", care se numeste (cel putin in stadiul asta), "Hobbs & Shaw" (aminteste-ti replica din FF8, cand isi pregateau masinile pentru aventura din Rusia: "in other conditions, we could do serious damage"). Ei bine, se pare ca vor face asta. Apare in 2019!

| Dragoș1601 explică (pentru JackR):

Un actor super marfa.