| emm a întrebat:

Ceva filme cu Paul Wesley?:X
Adica cel care joaca in the vampire diaries rolul lui stefan salvatore:X
fundalove struck

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SlowLikeSnow a răspuns:

Cazut din cer nu este serial este film si are 3 parti

| Ana-Maria94 a răspuns:

A inceput un serial nou pe AXN cu el se numeste Cazut din cer este in fiecare luni la 21:00 a inceput de vreo 2 saptamani.

| Crinaaaaa a răspuns:

Filme interpretat
Guiding Lights-Max Nickerson
Fallen- Aaron Corbett
alte filme:
8 Simple Rules, American Dream, Army Wives, Cane, Everwood, Guiding Light, Smallville, The O.C și Wolf Lake.
funda?

| gux2 a răspuns:

Pe wikipedia ii scrii numele si gasesti toate filmele cu el...http://en.wikipedia.org/wiki/Paul_Wesley#Filmography