| Mileeee98 a întrebat:

Ciao all (mai scrieti-mi daca vedeti un rasp sau doua ca poate nu is corecte puppy dog eyes):X... sper ca stiti de filmul de groaza "Death tube". am cautat pe net despre film si am vazut trailerul la death tube 2. am cautat pe net filmul si nu mi-a dat(poate apare in 2011). ma puteti ajuta va rog... adica sa-mi ziceti daca este partea a doua
P. S.:death tube(prima parte) ii din 2 parti adica o parte are 66 minute si cealalta parte are 55 min
va rog sa ma ajutati... a da Sarbatori Fericite

2 răspunsuri:
| ionutelu3210 a răspuns:

Da este partea a 2

| Mileeee98 explică (pentru ionutelu3210):

Unde ai gasit?
Apropo : subtritrat happy