| товарищ a întrebat:

Cica in iulie incepe Naruto Shippuuden la tv. E real?
Eu nu cred deoarece trebuie sa se termine manga, sau nu?

6 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Eu nu am auzit asta

| Lynnfield a răspuns:

E desene animate nu este real.

| товарищ explică (pentru Lynnfield):

Sunt desene animate* Acordul predicatului cu subiectul... Si plus de asta, nu sunt DESENE ANIMATE, sunt ANIME-URI!

| Lynnfield a răspuns (pentru товарищ):

Nu suntem la ora de romana sa faci acorduri, vorbim despre desene pentru strumfi, cum crezi tu ca se fac anime-urile nu prin desene animate, s-au s-a inventat o noua tehnologie prin care nu se mai deseneaza.
Desenele animate sunt ANIME-URI, inteligent mic ce esti. happy

| товарищ explică (pentru Lynnfield):

Inteligenta*. Stiu ca am cutia craniana dezvoltata dar, Anime-urile sunt produse in Japonia, si numai in Japonia iar in viata de zi cu zi trebuie sa stii sa legi 2 vorbe pentru a avea succes, viata sociala, etcetera.

| Ilarionus a răspuns:

Sunt anime. desenele animate sunt alea care nu sunt oameni dar in naruto shippuden sunt un fel de oameni cu puteri supranaturale