| danik12345 a întrebat:

Cind va aparea drama totala sezonul 5?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am trezit si eu acum(am gasit intrebarea din greseala).
http://totaldrama.wikia.com/wiki/Total_Drama

Intra aici si da putin in jos pana vezi scris "Untitled Fifth Season", acolo sunt scrise date despre noul sezon care se va numi Total Drama Heroes vs. Villains(eroi contra ticalaosi).
Inca nu a aparut nici la ei, deci pana ajunge in Romania va mai dura destul de mult.
Pagina de wiki a dramei se actualizeaza cand apar noutati, deci poti verifica link-ul o data la 2 saptamani ca sa vezi daca s-a mai aflat ceva. Ce-i sigur e ca exista un sezon 5 si Cartoon Network l-a comandat deja :)

| Jee354 a răspuns:

Peste cateva luni.

| AnKa76 a răspuns:

Pai ce. sezonul 4 a aparut?

| Marian_George_1997_Rw8S a răspuns:

Vor participa urmatorii:
- Hamsterii Eroici: Mike, Zoey, Sam, Cameron, Courtney, Lindsay, Sierra
- Vulturii Infractori: Duncan, Gwen, Alejandro, Jo, Lightning, Heather si Scott

winking