| lSarcastiquel a întrebat:

oare va fi si sezonul 5 din Drama Totala? Am vazut ca a aparut sezonul 4 dar nu-mi place, daca va aparea sezonul 5 vor fi concurentii din 1-3? eu as vrea... funda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA o sa fie si sezonul 5 dar o sa fie cu personaje amestecate din toate sezoanele.

3 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Si eu vrau personajele din sezonu 1-3 dar nu cred ca va mai aparea

| Claudiu_Andrei_1996 a răspuns:

E deja aparut. ar concurenti sunt :
Duncan, Sierra, Cameron, Lindsay, Gwen, Courtney, Alehandro, Sam, Mike, Zoye, Scott, Header, Fulger, Jo

| Ezeke a răspuns:

Bună. Sezonul 5 din Drama Totala va incepe pe 10 Septembrie în Canada. În românia nu se știe data exactă a difuzării, însă cei de la CN au anunțat acest lucru. Dacă ești fan al dramei totale te așteptăm pe site-ul Wikia http://ro.dramatotala.wikia.com