| Alinnutza07 a întrebat:

Cine a citit toate cartile The Vampire Diares? ce se intampla mai incolo de cartea a2a?big grin

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu am citit tot 2 dintre carti big grin

| AlexaS a răspuns:

Serialul nu v-a continua la fel ca si cartea deoarece producatori nu au vrut acest lucru asta a declarat autoarea ea avea o alta viziune care nu le-a convenit si producatorii au schimbat-o(stirea am citit-o in revista Bravo aparuta martea trecuta

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, serialul s-a schimbat foarte mult fata de carte, asa cum a spus si AlexaS, dar sa revenim la carte. In a treia carte, Elena se transforma in vampir, interesant nu? Ei bine, dupa aceia te las in suspans deoarece nu vreau sa-ti linistesc curiozitate. Apropo, citeste-le! Sunt foarte interesante!